Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: bank hipoteczny

Na jakich zasadach należy opodatkować wynagrodzenie, które otrzymuje powiernik powołany przez Komisję Nadzoru Bankowego przy banku hipotecznym?

W odpowiedzi na pismo z dn. 29.01.2004 r. /wpływ do tut. urzędu dn. 30.01.2004 r./ Naczelnik Drugiego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie działając na podstawie art. 14a ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa ( Dz. U. Nr 137 poz. 926 ze zm. ) informuje, że nie podziela stanowiska pytającego, które zostało przedstawione w piśmie. W myśl art. 27 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpn ...

Generowanie strony w 5 ms