Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: sprzęt turystyczny

Czy można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wydatki na zakup sprzętu narciarskiego: narty z wiązaniami, buty i kombinezon narciarski?

Zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (j.t. Dz. U. z 2000 r. Nr 14, poz. 176 ze zm.), kosztami uzyskania przychodów z poszczególnego źródła są wszelkie koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 23 ustawy. Z przedstawionego we wniosku stanu faktycznego wynika, że podatnik zakupił sprzęt narciars ...

Generowanie strony w 9 ms