Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: kredyt studencki

Czy podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych - część umorzonego kredytu studenckiego?

P O S T A N O W I E N I E Na podstawie art.216 § 1, art. 14a § 1, § 3, § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku Ordynacja podatkowa (tj.Dz.U.Nr 8, poz. 60 z późn. zm.) Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce po rozpatrzeniu wniosku z dnia 21.03.2006 roku ( uzupełnionego w dniu 28 kwietnia 2006r,) dotyczącego udzielenia interpretacji przepisów prawa podatkowego w indywidualnej sprawie, w której nie ...

Generowanie strony w 5 ms