Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: Słowenia

Czy dochód zagranicznych artystów z tytułu sprzedaży dzieła sztuki podlega opodatkowaniu w Polsce?

Działając na podstawie art. 14e oraz art. 14a § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 z późn. zm.), udzielając interpretacji w zakresie postanowień: konwencji z dnia 28 czerwca 1996 r. między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Słowenii w sprawie unikania podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i majątku (Dz. U. z 1 ...




Generowanie strony w 8 ms