Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: praca nielegalna

Czy istnieje obowiązek złożenia zeznania podatkowego za 2005 r., w zwiazku z pracą wykonywaną dorywczo i nielegalnie w Wielkiej Brytanii, skoro po odjęciu ulgi nie wystąpi dochód do opodatkowania?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. jedn. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zmianami) oraz § 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy działając w ...

Generowanie strony w 8 ms