Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: pomieszczenia usługowe

Czy roboty budowlano-montażowe dotyczące adaptacji pomieszczeń usługowych, które będą służyć innym funkcjom niż mieszkalne opodatkowane są stawką VAT 22%?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14 b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy działając w imieniu Ministra ...

Generowanie strony w 40 ms