Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: materiały wykończeniowe

Czy w razie zakupu za granicą (na terenie Unii Europejskiej) materiałów niezbędnych do wykończenia mieszkania, takich jak: parkiet, farba, glazura, wanna, drzwi, umywalki, itp., rachunki potwierdzające ów zakup, po ich przetłumaczeniu na język polski, będą honorowane przez Urząd Skarbowy jako potwierdzenie poniesionych wydatków i akceptowane przy ewentualnym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. jedn. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy działając w imien ...

Generowanie strony w 29 ms