Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: pawilon dydaktyczny

Czy za usługi remontowo-budowlane wykonywane w zakresie realizacji inwestycji dotyczącej pawilonów dydaktycznych przy "C" w B. można zastosować stawkę podatkową VAT w wysokości 7%?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy działając w imieniu Minist ...

Generowanie strony w 8 ms