Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: wykup od gminy

Czy w przypadku sprzedaży lokalu mieszkalnego w dniu 26.10.2007, wykupionego od Gminy w dniu 17.05.2007 przysługuje zwolnienie od podatku dochodowego od osób fizycznych?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. jedn. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zmianami) oraz § 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy działając w ...

Generowanie strony w 9 ms