Interpretacje oznaczone słowem kluczowym: Niderlandy

Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Wielka Brytania w odniesieniu do Inwestorów A w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są wspólnicy Inwestorów B, pod warunkiem przedstawienia przez tych wspólników certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest wspólnik Inwestora B, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Holandia w odniesieniu do Inwestorów C w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są inwestorzy Inwestora D, pod warunkiem przedstawienia przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest inwestor Inwestora D, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop.

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie działając w imieniu M ...

Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Wielka Brytania w odniesieniu do Inwestorów A w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są wspólnicy Inwestorów B, pod warunkiem przedstawienia przez tych wspólników certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest wspólnik Inwestora B, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Holandia w odniesieniu do Inwestorów C w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są inwestorzy Inwestora D, pod warunkiem przedstawienia przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest inwestor Inwestora D, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop.

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie działając w imieniu M ...

Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Wielka Brytania w odniesieniu do Inwestorów A w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są wspólnicy Inwestorów B, pod warunkiem przedstawienia przez tych wspólników certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest wspólnik Inwestora B, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Holandia w odniesieniu do Inwestorów C w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są inwestorzy Inwestora D, pod warunkiem przedstawienia przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest inwestor Inwestora D, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop.

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie działając w imieniu M ...

Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Wielka Brytania w odniesieniu do Inwestorów A w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są wspólnicy Inwestorów B, pod warunkiem przedstawienia przez tych wspólników certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest wspólnik Inwestora B, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z UPO Polska-Holandia w odniesieniu do Inwestorów C w wysokości 5%, pod warunkiem przedstawienia Spółce przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji? Czy odsetki, które Spółka zamierza spłacić do Funduszu podlegać będą opodatkowaniu zgodnie z właściwymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartymi przez Polskę z państwami, których rezydentami podatkowymi są inwestorzy Inwestora D, pod warunkiem przedstawienia przez tych inwestorów certyfikatów rezydencji, a w przypadku gdy Polska nie zawarła umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z państwem, którego rezydentem podatkowym jest inwestor Inwestora D, zgodnie z art. 21 ust. 1 ustawy o pdop.

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie działając w imieniu M ...

Czy w opisanej sytuacji Spółka jest zobowiązana do pobrania zryczałtowanego podatku dochodowego na podstawie art. 26 ust.1 w związku z art. 21 ust. 1 ustawy z dnia 15 lutego 1992r. o podatku dochodowym od osób prawnych, od wypłaty należności na rzecz firmy z Holandii?

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. z 2007 r. Nr 112, poz. 770) Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie działając w imieniu M ...

Generowanie strony w 8 ms