Interpretacje w temacie: Łączna wartość zakupów

Ścieżka aktualnego tematu

W jaki sposób określić kwotę 10.000 EURO dla potrzeb zwolnienia od podatku od towarów i usług w roku 2004 w przypadku zyskiwania prowizji zwolnionych od podatku VAT?

W odpowiedzi na pismo z dnia 28.05.2004 r. (bez numeru) w sprawie stosowania przepisów prawa podatkowego Naczelnik Urzędu Skarbowego Łódź – Polesie działając na podstawie art. 14a § 1 i § 2 ustawy z dnia 29.08.1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. Nr 137, poz. 926 ze zm.) informuje, że zgodnie z art. 113 ust. 1 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz. 535) zwalnia ...

Generowanie strony w 13 ms